| andrei_6254 a întrebat:

Mi-am inregistrat site-ul la google de vreo 3 zile, am facut cont pe webmaster tools, am adaugat sitemap dar de atunci am doar 3 pagini indexate... oare de ce doar 3 si nu toate?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Ai cautat pe google fiecare pagina cu adresa exacta? Daca da si nu iti apar decat trei pagini, mai asteapta, google nu se grabeste cu lucrurile astea. Cel mai probabil alea trei pagini le aveai deja dinainte sa adaugi sitemap-ul.

1 răspuns:
| legionsofgod a răspuns:

Intra aici si vezi toti pasii pentru incarcare sitemap http://cum-faci-ceva.blogspot.ro