| rihanaaaaaa17 a întrebat:

Am o problema in legatura cu, contul de TPU mi-am facut cont acum 2 zile am ajutat 2 persoane si acum nu-mi da voie sa ajut din cauza email-ului, imi zice ca a fost trimis mesaj de confirmare pe mail dar nu am primit nimic si nu stiu ce sa fac... ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| genTlemeNNN a răspuns:

Intra pe e-mail apoi zona SPAM din stanga. Acolo vei gasi e-mailul de confirmare. Daca nu este nici acolo, te sfatuiesc sa il trimiti din nou.

| rihanaaaaaa17 explică (pentru genTlemeNNN):

Am dat de mai multe ori si tot nu-mi apare.

1 răspuns: