| ioanandrei a întrebat:

Pentru fanii Harry Potter. Vreau sa fac o cautare de comori cu tematica harry potter si nu am vazut filmele si nici nu am citit cartile. Mie unuia nu imi place harry potter, dar ii fac cautarea de comori iubitei mele. V.as ruga daca puteti sa imi dati idei de puzzle.uri legate de film. Comoara e scrisoarea de la hogwarts. Un puzzle la care m.am gandit e facut pe baza hartii "marrauder's map" dar nu prea stiu ce e cu harta asta. Daca imi puteti explica si mie. Si in general, voua ce v.ar placea sa vedeti intr.o cautare de comori legata de harry potter? Mersi. Dau funda pt cele mao multe idei

1 răspuns:
| PanaitAnaSofia a răspuns:

Îmi pare rău, dar dacă faci acest lucru, trebuie NEAPĂRAT să vezi filmele sau să citești cărțile.Altfel,te avertizez, nu vei reuși.Aș fi recunoscătoare dacă mi-ai oferi funda