| belfast a întrebat:

in care joc harry potter poti iesi din hogwarts? daca se poate imi dati un tutorial? pentru pc

Răspuns Câştigător
| Sarius1994 a răspuns:

Tutorial pentru ce? in fine daca vrei sa joci prin hogwarts dar si sa mai vezi ce se ascunde si in spatele zidurilor... sa faci multe chesti si sa vezi multe ciudateni joaca
harry potter order of the phoenix asta e cel mai bun din seria sa la capitolu open world, gameplay si de ce nu grafica a da si printul semipur ar merge si ala e super
P.S. ultimele 2 nu le lua sincer ultimele 2 jocuri sunt gen call of duty de ce call of duty? pai nu stiu oare ca tot auzi stupefy, stupefy, stupefy, stupefy, si apesi in continu pe butoane... e mai mult fps si da ambele jocuri la hard dureaza in total cam 6 ore jumate da 6 ore jumate pentru un fps si impartit in 2 oricum uni poate au alta parere

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Order of phoenix a fost cel mai bun! asta si ultimele doua! half blood prince si deathly hallows! sorcerer stone chamber of secrets cam lasa de dorit! prisoner of azkaban e cam la fel cu astea doua! dar e mai imbunatatit! goblet of fire e cam nasol naspa!

| belfast explică:

Mai la harry potter and chamber of secrets am vazut ca se poate dar nu stiu cum

| anonim_4396 a răspuns (pentru belfast):

Joaca Ordinul Phoenix(al 5-lea). E cel mai bun la explorarea Hogwarts-ului si a imprejurimilor.

| Sarius1994 a răspuns (pentru belfast):

Noi ti-am spus ce trebuia tu joci ce vrei

| MaInEXtreMe a răspuns:

Copileee... Pe PC putin probabil dar eu am Partea a 7-a pe Wii si tot ma plimb pe acolo... Stiu sigur ca in 6 pe PC nu iesi dar poate fi in 7.

| Sarius1994 a răspuns (pentru MaInEXtreMe):

El se refera la explorare adica la open world 6 si 7 nu are asa ceva sunt doar misiuni una dupa alta