| paula45 a întrebat:

poate sa imi zica si mie niste filme gen " a walk to remember ", " now is good ". vreau un film in care actorii principali se iubesc foarte mult, iar la final unul din ei moare

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sweet November 2001, The Vow 2012, One Day 2011, The Holiday 2006, New In Town 2009...

| faramatania a răspuns:

The Fault In Our Stars (2014),Keith (2008),Never Let Me Go (2010),Sweet November (2001),If Only (2004),One Day (2011),Remember Me (2010)

| Cameliapantiru a răspuns:

Paula, cred ca te referi la faptul ca "eroii principali se iubesc foarte mult", nu "actorii principali". Iti recomand "Love Story" si "Titanic". Vizionare placuta!

| delianda05 a răspuns:

Never let me go; The lucky one.

| Cocoss90 a răspuns:

If i stay 2014...the amazing spiderman 2014... The fault in our star... Divergent...