| Cornelia19 a întrebat:

Recomandati niste filme de dragoste de vazut impreuna cu cea mai buna prietena. Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexa6808 a răspuns:

a walk to remember,greta, the last song, swet november daca nu le-ai vazut!

5 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Romeo and Juliet (filmul din 1968). E cu adevarat un film bine facut iar eu nu sunt genul care sa se uite la filme de dragoste, dar asta chiat m-a impresionat happy

| eu_1628 a răspuns:

Titanicsmug

| christine044 a răspuns:

A walk to remember sau O cenusareasa moderna.
Mie mi-au placut foarte mult.

| MarioOnette a răspuns:

Titanik alexandra

| Arssura_6300 a răspuns:

Hi, iti pot recomanda filme de dragoste la care sa te uiti cu un prieten... daca vrei