| Muneca a întrebat:

Buna se uita cineva la serialul turcesc Feriha? m-am uitat pina la sfirsitul sezonului 2 pe youtube si la final de sezon se prezinta ca feriha va muri e adevarat? Va mai aparea in serial deacum incolo? stie cineva?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Da.Este adevarat ca la finalul sezonului 2 Feriha moare.Este impuscata.Va aparea si sezonul 3.Se numeste Emir in Yolu.

| Muneca explică (pentru Vampiress):

Dar va mai aparea in serial?
eu ma gindesc ca nu-i posibil sa dispara asa in fond e personajul principal
poate nu stiu vreo confuzie ceva
nu stii exact daca va aparea?

| Vampiress a răspuns (pentru Muneca):

Nu va mai aparea in serial. Emir in acest sezon va intalni o fata noua de care se va indragosti.Gunes.Asa se numeste acea fata.
http://www.youtube.com/watch?v=QBt_J1G9TdE

| sara2523 a răspuns (pentru Vampiress):

Pai care a fost sezonul 1?

| alexelrey a răspuns:

Imi poti spune unde ai vazut sezonul 2 si daca era subtitrat?

| Ali_Alina_1997_JH3M a răspuns:

Pai Feriha va muri( inpuscata la nunta ei cu Emie de Halil) atunci va incepe sezonul 3 care se va numit ''Drumul lui Emir''.In acst sezon Emir va cerceta cina a inpuscato pe Feriha si tot odata se va indragosti de o fata destul de saracuta tot din Etiler(''coincidenta'')