| Hondru_Ramona_1996 a întrebat:

Cine se uita la serialul Feriha? Stie cineva de ce impuscata la sfasitul sezonului 2? Dar Emir de ce este impuscat la finalul sezonului 3 ( Emir `n Yolu)?

Răspuns Câştigător
| Phercine a răspuns:

Feriha va fi impuscat de Halil. El (Halil) fiind foarte suparat ca Feriha nu s-a casatorit cu el, o impusca pe Feriha la nunta ei cu Emir. In sezounl 3 Emir este ranit de niste indivizi si merge la mormantul Ferihai. Acolo moare sad. Sper ca te-am ajutat.