| anonimmm78027985 a întrebat:

Cine a impuscato pe Feriha la sfirsitul sezonului 2?

17 răspunsuri:
| sandramaria20 a răspuns:

Halil a impuscato scrie pe un blog al filmului. Daca vrei sa afli mai multe citeste aici http://www.pulbere-de-stele.com/2014/02/cum-se-termina-serialul-feriha.html

| alexutza02matza a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Si eu ma intreb acelasi lucru! Dupa parerea mea nu este posibil ca Feriha sa fie impuscata de Halil, deoarece el nu este prezent in momentul acela. Dupa parerea mea a impuscat-o Levent. Pe langa parcul in care au facut nunta, erau doar Levent si Seher. Nu stiu daca Seher ar impusca-o pe ea, dar probabil Levent ar face-o, pentru ca nu l-ar mai face sa sufere... funda?

| alexutza02matza a răspuns:

Gata! Stiu raspunsul exact... La finalul episodului, Levent sta si se uita suparat la cei doi miri, dar cand pleaca in perimetru, este aratata pe fundal, nu foarte clar, motocicleta inconfundabila a lui Ece... Funda?
(Uitati-va cu mare, mare atentie!)

| melisssa1521 a răspuns:

Pai...Halil o sa o impuste pe Feriha, pentru ca el este gelos ca Feriha este cu Emir si nu-l mai iubeste pe el. Feriha va fi impuscata de Halil si va muri, apoi serialul se va numi ''Deumul lui Emir'''. Emir va fi cu o alta fata, pe nume Gundes, si isi va tri viata fara Feriha. Funda?

| pengudm a răspuns:

Sfarsitul este incert...am auzit multe variante, am sa iti dau exemple:
1. Levent a impuscat-o pe Feriha
2. Filmul da un sfarsit cu moartea Ferihei, insa ne lasa pe noi pe ganduri, ne da ocazia sa aflam cum am urit Feriha
3. Feriha a cazut in apa, Emir a salvat-o, dar apoi a murit la spital
4. Ambii au fost impuscati (ceea ce nu e posibil deoarece "Adini Feriha Koydum" continua cu "Emir'in Yolu" = "Drumul lui Emir"
5. Ece a impuscat-o pe Feriha.
Parerile sunt impartite, dar e clar ca Feriha moare. Poti afla mai multe vizualizand comentariile de pe Youtube, tot ce trebuie sa faci este sa scrii pe Youtube " Feriha - episodul 67" si sa dai la comentarii, este acea versiune tradusa in limba romana.

| oOXyXyOo a răspuns:

Halil a omorat-o sigur deoarece in sezonul 3 politista Can citeste de pe internet o stire unde scrie ca Feriha si mama sa au fost omorate de Halil

| Clirty a răspuns:

Uite aici raspunsul clar : http://www.pulbere-de-stele.com/......emir.html.

Ece o impusca.;)

| Hondru_Ramona_1996 a răspuns:

Nu se stie exact cine! este un necunoscut, din cate se stie s-ar putea s-o fi impuscat concurenta lui Emir ( Emir avea un club )

| FcSb_Andreea_1982 a răspuns:

Ece, se vede clar motocicleta ei

| Elena_Iulia_1997 a răspuns:

Adevarul este ca persoana care a împușcat-o pe Feriha nu era Halil, așa cum s-ar fi putut crede după vizionarea primelor 67 de episoade, ci Ece, iubita lui Emir, care acum se vedea din nou dată la o parte. Dar de teamă că va fi descoperită, Ece pleacă în străinătate.

| Corina_Diana_1996 a răspuns:

Http://www.pulbere-de-stele.com/......-emir.html
Toate sunt niste prosti regizori nu au mai continuat "Drumul lui Emir " din cauza audientelor foarte slabe. Feriha este impuscata de Ece scrie totul chiar aici :* Ece o impuca simtindu-se amenintate in serialul "Drumul lui Emir " afla chiar la sfarsit cine a impuscat-o pe Feriha si merge dupa Ece in strainatate.

| Corina_Diana_1996 a răspuns:

Http://www.pulbere-de-stele.com/......-emir.html

Persoana care a impuscat-o pe Feriha este Ece insa EMir afla asta la sfarsitul sezonului 3 in "Drumul lui Emir " si merge dupa ea in strainatate scrie totul sus. Drumul lui Emir nu a continuat datorita audientei scazute

| Anitta_Ana_1990 a răspuns:

Feriha moare in sezonul 2 asta e clar. Insa Emir Yolu se numeste sezonul3 si Emir se reindragosteste de Gunes insa, am vazut, fara substritrare episodul 8 si poveastea lui continua...dar nici in turca sau in alta parte nu gasesc continuare episoadelor lui Emir Yolu stie cineva un site si fara substritare, ceva? Va rog! In ultimul episod care l-am vazut eu Gunes se logodeste cu un alt tip si Emir este dezamagit si sufera si el si Gunes ca se iubesc.

| Iulian_Oprea_1970 a răspuns:

Halil

| Hondru_Ramona_1996 a răspuns (pentru Iulian_Oprea_1970):

Esti sigur? nu are cum! din cate am vazut se muta definitiv la tara si se spune ca a innebunit din cauza iubirii care o avea fata de Feriha!

| Sigheti_Carla_1990 a răspuns:

Ece a impuscat-o pentru ca a fost geloasa.

| Enache_Tanta_1963 a răspuns:

Halil