| Hadrianajdjjfg a întrebat:

De mult timp stau si caut un film dar nu reusesc sa-l gasesc. Este vorba de un film de mister, drama cu o familie care are doi copii, tatal moare intr-un accident pe o anumita strada, familia este distrusa, dar a doua zi dimineata acesta traieste, sotia lui incearca sa desluseasca misterul pentru a-i salva viata sotului ei. Acesta o zi traieste una nu, ca si cum zile ar fi incurcate. Daca vi se pare cunoscut va rog sa-mi dati un nume

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

Asta e: http://www.imdb.com/title/tt0477071/

Funda? Treci si pe la intrebarile mele te rog daca te-a ajutat raspunsul. :)