| Hirockers a întrebat:

Imi trec prin minte urmatoarele secvente dintr-un film cu catei. De altfel foarte vag: o familie: mama,baiat, tata; un caine negru...de talie mare as zice; si cumva tatal baiatului a murit in final si toti sufereai, inclusiv cainele din cauza asta. Aveti idee cum se numeste filmul? Stiu.e vag.dar anuntati-ma daca va trece ceva prin minte. [funda]

3 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Ăla nu era negru. Mă refer la caine. rolling on the floor

| Hirockers explică (pentru zuzualina):

Atunci? daca nu era negru cum era ..si daca stii cum se numeste filmul spune-mi

| zuzualina a răspuns (pentru Hirockers):

1. Era unu care a dat pe-aici un raspuns cu un titlu doar ca el, câinele nu prea era negru.
2. "Hatchiko, povestea unui caine"
3. Daca nu da search 《filme cu caini》si poate găsesti ceva.