| forzasteaua a întrebat:

Mai am putin si termin serialul Dexter...pe 1 octombrie stiu ca apare si la noi sezonul 7.Am auzit ca lui C. Michael Hall i'a fost prelungit contractul cu 2 ani..asa au facut de fiecare data, din 2 in 2 sezoane..deci 99% un sezon 8..credeti ca va mai urma si dupa asta inca unul sau mai multe? sau posibil un nou sezon in care Dex sa treaca in pozitia lui Harry iar Harrison sa ii ia locul lui Dex?big grin

10 răspunsuri:
| SalvatoreLeon a răspuns:

Am vazut serialul cap coada de 5 ori big grin cum il termin trece 2 3 saptamana iar ma apuc de el rolling on the floor ideea cu harrison sa fie in continuare ar fi magnific nu s-ar duce farmecul deloc pana la urma fiul unui criminal devine si el criminal big grin va pare mai bine daca s-ar termina la sez 8? apoi ce faceti... plangeti ca numai apare mai bine sa fie cat mai multe sezoane big grin Oricum sezonul 6 e singurul care se termina cu ceva foarte palpitant celelalte se termina normal ca si cum n-ar mai urma nimic happy asta a fost ceva special abia astept sa inceapa

| forzasteaua explică (pentru SalvatoreLeon):

Aici trebuie sa te contrazic...intr-adevar,sezonul 6 se termina palpitant...dar sa nu uitam de sezonul 4, ce s-a incheiat cu moartea Ritei.la lucrul ala nu s-a asteptat nimeni.insa,la descoperirrea secretului sau, si mai ales de catre Deb..sincer era inevitabil.vom vedea lunihappy

| SalvatoreLeon a răspuns (pentru forzasteaua):

Da si 4 s-a terminat foarte palpitant abia astept oare o aparea subtitrat? Lasa-mi un id de messenger daca ai sa mai vorbim big grin BFT!

| SalvatoreLeon a răspuns (pentru forzasteaua):

Pff am vazut acum trailer si nu prea se termina bine Deb vrea sa sune la politie am crezut ca va accepta ceea ce este sad

| forzasteaua explică (pentru SalvatoreLeon):

Uita-te la episod.o sa intelegi.as da mai multe explicatii, dar poate unii nu l-au vazutbig grin

| SalvatoreLeon a răspuns (pentru forzasteaua):

Da Da le-am vazut prea tari oricum asta e ultimu sezon sunt sigur chiar daca se aude ca mai apare 1 chiar 2... iti dai seama doar dupa titlul ultimului episod

| SalvatoreLeon a răspuns:

Am vazut pe un site separe ca sezonul 8 va fi ultimul cel putin asa arata :-s pacat ca e super big grin Macar astea 2 sezoane sa fie ceva calumea cum a fost sezonul 1 Ice Truck Killer :X printre preferatii mei la fel si 4 Trinity Killer :X asta a fost preferatu meu oricum cel mai reusit pare a fi 6 acele crime foarte impresionante si un sfarsit incredibil

| darko13 a răspuns:

Cred ca sezonul 8 ar trebui sa fie ultimul.O continuare cu Harrison in locul lui Dexter mi s-ar parea de prost gust, desi nu se stie niciodata cand vine vorba de apetitul americanilor pentru bani.Una peste alta astept sezonul 7 big grin

| forzasteaua explică (pentru darko13):

Si eu il astept, astazi ma uit la ultimul episodbig grin din 6.Cred ca americanii ne vor da ce vrem..mai multe sezoanebig grin daca au scenarii pregatite, oamenii vor..nu vad de ce nua r continua aceasta serie, nu neaparat cu Harrison, ci mai multe sezone...in fine...sa mai asteptambig grinhappy

| darko13 a răspuns:

Asteptam,ca n-avem ce face...sezonul sase s-a terminat in stil criminal happy...sa ne tina cu sufletul la gura.E bine ca stim sigur de 8 sezoane.De acolo ce-o fi o fi, si daca e sa se gaseasca idei, de ce nu, sa continue.Dar sa ramana la acelasi nivel ca pana acum.