| Missy_4860 a întrebat:

Când apare sezonul 7 din Supernatural? Ştiu deja că s-a prelungit contractul pe încă două sezoane dar nu ştiu când va începe difuzarea lor. Mulţumesc anticipat! :-)

Răspuns Câştigător
| Ðean a răspuns:

Filmările la Sezonul 7 au început din Iunie, primul episod din noua seria va avea difuzarea în luna Septembrie al acestui an.

Dacă va fi şi sezonul 8? Nu ştiu, eu în locul producătorului opream difuzarea la sezonul 5.

| Adytzu100 a răspuns (pentru Ðean):

De ce sa opresti difuzarea la Sezonul 5? Tu sti cati bani pot face din asa ceva? Tu iti dai seama cati bani ar fi pierdut daca nu ar fi facut sezonul 6. Acuma urmeaza 7 si cine stie cate sezoane va mai urma. Sa speram ca va fi mai mult de 10 sezoane!

4 răspunsuri:
| n3bunatica a răspuns:

Cel mai posibil este din toamna.cam atunci se incepe difuzarea tuturor serialelor.tongue

| CaRaMeLooO a răspuns:

Sezonul 7 va aparea pe 23 septembrie

| queend a răspuns:

Cel mai posibil din toamna