| AlexPatriciu a întrebat:

Buna seara oameni buni. Ce seriale - filme bune recomandați? Merge și de pe Netflix, va pup.
Aștept din partea fetelor câteva filme romantice

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Altered Carbon, Sense8, Black Mirror, You, Falling Water, Manifest, The Crossing, Bloom, The Act, 8 Tage, I Am The Night, Grand Hotel, The Alienist, La trêve, Marcella, Seven Seconds, The Catch, The Sinner, The Missing, Banshee, Sons Of Anarchy, Mayans M.C., Animal Kingdom, La casa de papel, Peaky Blinders, Westworld, Twin Peaks
Filme; Paterson (2016),Manchester By The Sea (2016),Hidden Figures (2016),American Pastoral (2016),The Innocents (2016),Loving (2016),Hell Or High Water (2016),Brimstone (2016),A Bigger Splash (2015),Birth (2004),Effie Gray (2014),Please Stand By (2017),American Animals (2018),Nocturnal Animals (2016),Anon (2018),Durante la tormenta (2018),Suburbicon (2017),Velvet Buzzsaw (2019),You Were Never Really Here (2017),Pickpockets (2018),,Tulip Fever (2017),La La Land (2016),Hot Summer Nights (2017),Across The Universe (2007),5 To 7 (2014)

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Peaky Blinders, Murder Mistery

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arrow, Brooklyn 99, Parks and Recreation, Orange is the new black, Family Guy, Russian Doll, CALIFORNICATION, Big Mouth

| LupusDei1993 a răspuns:

De Netflix sa te feresti ca dracu de tamaie, colcaie de mizerii liberale din groapa de gunoi numita SUA.

| MPersephone a răspuns:

The society
The order
The crown
Get out
Perfection
Split
Cruel intentions
To the bone
The exorcism of Hannah Grace
Brimstone
Focus
Leon: the professional

Toate genurile posibile. Sper ca gasesti ceva pe placul tau.

| NYØ2002 a răspuns:

Tantalaul si Gogomanul e amuzant

| Sebastiann7 a răspuns:

Salut, mie mi-a placut foarte mult Narcos Mexico, o sa apara curand si sezonul 2. Daca iti plac serialele care implica actiune, droguri, viata de strada, ti-l recomand laughing

| TectuniX a răspuns:

Iti recomand Supernatural, The walking dead, 24. Si ca filme: Harry potter toate filmele si cartile si Kick-ass 1 si 2.

| Kammelia a răspuns:

Iti dau eu filme romantice? : The kissing booth(e genial), Fata de la cabană (superb), A walk to remember (se putea mai fain finalul), tot ce tine de Cinderella story, A princess for Christmas(băiatul e extraordinar),Five feet apart, The perfect date, Price and prejudice and zombies, Twilight, Spiderman, Vampire academy, The fault in our star, Divergent, si mai stiu daca mai vrei?

| AlexPatriciu explică (pentru Kammelia):

Mulțumesc kamelia pup