| Ionella_Nella_1997 a întrebat:

Recomandati-mi o comedie buuuna. In seara asta am chef de ras! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), RocknRolla (2008), To Rome with Love (2012), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Do the Right Thing (1989), Asta e (2001), Lo scopone scientifico (1972), The Great Dictator (1940), Idiocracy (2006), Filantropica (2002), Midnight in Paris (2011), The Wolf of Wall Street (2013), Profetul, aurul si ardelenii (1978)...

| Ionella_Nella_1997 explică (pentru NOname):

Pffuuu, am de unde alege :d Iti multumesc mult! happy

| NOname a răspuns (pentru Ionella_Nella_1997):

Cu drag. Vizionare plăcută!

| Ionella_Nella_1997 explică (pentru NOname):

Multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi tu ce faci? - te-ai logat azi şi în loc să stai cu noi şi să ne dai sfaturi, te uiţi la filme? E frumos aşa?

| Ionella_Nella_1997 explică (pentru anonim_4396):

laughing) Am un chef nebun de ras, si m-am gandit ca un film ar fi ok. Si sa stii, cat timp astept sa se incarce filmul mai trag o privire la intrebarile penale de pe aici big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se cuceresc barbatii?
Singur acasa
Acasa la coana mare
Dennis pericol public
Mr Ben
Ace Ventura:un nebun in Africa
Ace Ventura:detectivul lui peste
Ace Ventura:chemarea naturii
Norbit
Doua pupeze albe
Politist cu capsa pusa
Placinta americana
Un bebelus de milioane

| Ionella_Nella_1997 explică (pentru anonim_4396):

Pe majoritatea le-am vazut, multumesc oricum! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionella_Nella_1997):

Cu placere! happy
Mi-am mai amintit doua(cu Jackie Chan):
Un detectiv afemeiat
Spion din greseala
(au si actiune)