| anuscha997 a întrebat:

happy
Stie cineva de unde pot face rost de filmul "Camp Rock 2 " dublat in limba romana?hee hee
Multumesc! :*

4 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

Daca il vrei dvd rip, i-al de aici, dar vezi sa il iei dimineata, cu viteza buna, si sa iei de pe netdrive.ws. linkul: http://www.filmeregale.com/......vdrip.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe youtube sau daca ai dc++ si scrii camp rock 2 dublat in romanahappy

| anuscha997 explică:

@mia big grin am cu subtitrarehee hee da vroiam sa le pun filmul verisorilor mei big grin ei nu prea stiu sa citeascahee hee