| Georgiana97ali a întrebat:

Bună seara, va scriu în speranța că mă ve-ti ajuta. Unde pot găsi și eu emisiunea "schimb de mame din 2008" menționez ca nu mai știu nici sezonul nici episodul, caut pe google pe YouTube și mi le da doar pe cele noi. Daca găsiți și ma puteți ajuta este o mamica din Comana Giurgiu și alta din Slobozia Argeș! Va mulțumesc! Funda ❤

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Cam vechi. Nu pre ai sanse sa il gasesti.

| Georgiana97ali explică (pentru helpforyou):

Funda ca meriți! Măcar ai știut sa vorbești frumos nu sa judeci căci în loc de "veți " autocorectorul telefonului a pus cratima și eu nu am mai citit după sa corectez.Multumesc!

| helpforyou a răspuns (pentru Georgiana97ali):

Merci.
Nu sunt aici sa critic. Numele de user spune tot.

4 răspunsuri:
| LaviniuA a răspuns:

Las-o mama, ca ia uite cum scrii.
De tvr cultural ai auzit?
Funda si tie ❤

| Georgiana97ali explică (pentru LaviniuA):

Cam prostuta fetita ești, de autocorector la telefon ai auzit? Asa ca în privința scrisului nu am probleme. Funda ție