| Andra1512001 a întrebat:

Sper ca ma puteţi ajuta si pe mine cu numele acestui serial. Stiu despre el ca personajul principal este un bărbat care este chemat de fiecare data cand apare o tentativa de sinucidere iar cand ajunge acolo reuşeşte să-i faca pe oameni sa renunţe la aceasta tentativa.Va rog daca ştiţi sa ma ajutaţi.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Hai ca mai facut si pe mine curios! am incercat o tentativa de cautare pe net, dar nu stiu exact la ce sa ma uit, ..iti mai aduci aminte si altceva? macar poate asa o sa ne pot ajuta! Astept raspuns de la tine.