| ioanaCUTU a întrebat:

Buna stie cineva cand va incepe Narcia Salbatica sezonul 2?

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

In toamna (cred ca logic e pe 12 sep) si nu o sa se mai numeasca asa si e sezon 3winkingpentru ca in iarna nu a fost 2 sap (dupa am aflat ca aia despartea sezoanelelaughing)cica o se sa numeasca Narcisa Iubiri nelegiuite acum nu stiu daca e adevarat

| Alecsandraa97 a răspuns:

Probabil din toamna, cand se termina serialul care ii i-a loc ( Canan, destin furat ).

| AdeNoid a răspuns:

La tomana, dupa ce se termina Canan.prin septembrie, octombriehappy

| AdeNoid a răspuns:

PE 5 septembrie luni! 100% sigurhappy

| alex999 a răspuns:

Narcisa va incepe in toamna probabil cand incepe scoala. Funda?