| annalaura a întrebat:

Stie cineva daca exista seriale cu medici VETERINARI? Gen Anatomia lui Grey doar ca cu veterinari. Mersi mult!

4 răspunsuri:
| Bysnnn a răspuns:

Dr Doolitle cu Eddy Murphy parca era medic veterinarconfused

| annalaura explică (pentru Bysnnn):

Da. l-am vazut doar ca eu nu m-am referit la filme ci la seriale
Mersi oricum happy

| annalaura explică (pentru Bysnnn):

Da. l-am vazut doar ca eu am scris seriale nu filme.
Mersi oricum happy

| ConstantinescuGherghina a răspuns:

Știu cu serial genial cu medici veterinari: All creatures great and small. Serialul este creat după cărțile unui medic veterinar, James Herriot. Am savurat fiecare episod! Îl recomand cu drag!