| Scheopu_Irina_1999 a întrebat:

Stie cineva daca s-a publicat pe internet tot sezonul 5 din Winx? Va rog vreau site-ul nu conteaza limba,ma rog de preferinta romana,italiana, engleza sau spaniola! MUltumesc!

P.S.

2 răspunsuri:
| Alexandra_Gabriela_1995 a răspuns:

Nu stiu sigur de sezonu 5happy am urmarit winx vara trecutahappy ultimu sezon a fost acela cand au plecat pe pamant sa caute ultima zanahappya pamantuluihappy......nush sigur de sezonul 5 majoritatea zic, ca este doar un zvonhappy

| Scheopu_Irina_1999 explică (pentru Alexandra_Gabriela_1995):

De fapt au pus din sezonul 5 pana la episodul 13 atat! Cauta pe youtoube. Trebuie sa scrii asa: winx club sezon 5 si numarul episodului doar ca e in engleza, dar e foarte tare sezonul asta!