| RobY_3853 a întrebat:

Buna
Stie cineva filme frumaose gen, drama dragoste romantic?
Ma refer sa fie cele mai frumoase care le stiti, si daca s-ar putea sa fie filme de adolescenti, legat de dragoste,(de veazut cu prietena)etc intelegeti voi, niste filme de drama dragoste care sa te ajung pana la lacrmi daca se poatehee heetongue mersi mult

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

1. Sweet november
2. If only
3. Serendipity
4. A walk to remember
5. Just like heaven
6. The Notebook
7. Titanic

| whatevernvm a răspuns:

Fantoma mea iubita... Este foarte dramatic si romantic filmulhappy Merita vazuthappy

| MarinaElena a răspuns:

If only
The last song
Step up
A cinderella story
Another cinderella
Dirty dancing
The perfect man
Raise your voice
Romeo & Juliet
Twilight
Lizzie Mcguire
What a girl wants
The wedding date
The girl next door
Love me if you dare
It's a boy girl thing

| 123erty1 a răspuns:

(hachiko a dog story) este vorba de dragostea fata de un caine mie mi-a dat lacrimile la el si am 20 ani poate din cauza ca imi plac cainii acum sati mai dau niste filme

Water for Elephants
Lie with Me
Marley & Me
si daca vrei sa tio...cu ea recomand scary movie 1 ca are scene de sex si na...sau twilight si ala ii cu dragoste. da funda daca vrei si ti-am fost de ajutor cel mai bine ar fi un film porno laughing glumesc big grin

| PeTrOn3lA a răspuns:

Ti-as sugera :"SCRISORILE JULIETEI'( THE LETTER OF JULIET) ...este un film minunat are tot ceea ce iti doresti sa vezi crede-ma.si.un alt film foarte dragut este"THE LAST SONG". desi poate nu o adori pe MYley Cyrius.joaca in acest film foarte bine. sper sa iti placa filmele. VIZIONARE PLACUTA.happyhappy

| Laurentiu_2569 a răspuns:

Incearca pachetul de filme American Pie! daca nu l-ai vazut, o sa-ti placa! nu e chiar o dragoste pana la lacrimi.