| o0oSoRiiNaoo a întrebat:

Stiti cumva niste filme de drama gen "Now is good" sau "The lucky one" ...etc? Si ati putea sa imi ziceti niste filme de dragoste/comedie cu adolescenti? Sau eventual niste filme de dragoste iarna? Mersi dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

1.
Sweet November
Dear John
Never Let Me Go
Keith
A Walk To Remember
The Vow
One Day
The Last Song
2.
Monte Carlo
The First Time
17 Again
LOL
3.
Serendipity
Love Actually
New In Town
The Holiday

4 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Uite,iti spun niste filme pe care le'am privit acum cateva zile big grin si care mi-au placut mult.
LOL-e de dragoste, adolescenti..probleme adolescentine.E frumos filmul. big grin
The last song-e cu Miley Cyrus, e de dragoste+ceva cu parintii acolo.e interesant, zilele astea l'am privit.
If only -e de dragoste.
Eurotrip e interesant.dar pare mai mult pentru cei cu o varsta mai mica.
Bafta. :*

| Crissu3005 a răspuns:

Raise your voice, A cinderella story -de dragoste cu adolescenti
Eurotrip/seria American pie-comedie cu adolescenti

| MarryBlake a răspuns:

Salut,daca vrei o drama trebuie sa privesti acest film(e cu adolescenti)mi-a placut foarte mult.''Keith'' e despre dragoste unor adolescentihappy