| ramon2473 a întrebat:

Stie cineva un serial care merita vazut?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Banshee,Lost,GoT,Gotham,Into The Badlands, Sense8, The Shannara Chronicles, Black Mirror, Secrets And Lies, The Family, The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, The 100, Wicked City, True Detective, The Killing, The Shield, The Sopranos, Six Feet Under, Californication, Weeds Lilyhammer, Mad Dogs, The Night Manager, Mozart In The Jungle, Westworld, The Night Of//Toate merită văzute! Poți să alegi ce vrei./

| MeForeverAlone a răspuns (pentru faramatania):

De ce se tot schimbă poza ta? happy

| faramatania a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Pentru că e șmecheră de șmecheră.

Răspuns utilizator avertizat
| MeForeverAlone a răspuns (pentru ramon2473):

A utilizatorului faramatania

Răspuns utilizator avertizat
| MeForeverAlone a răspuns (pentru ramon2473):

Mersi!

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Transparent, Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex, Better Call Saul, Easy, Perfect Strangers...

| MCRgurl a răspuns:

Anatomia lui Grey.Deci pe ăsta ţi-l recomand din toată inima.Dar trebuie să ai timp de ăsta, pentru că e chiar lung şi are destul de multe episoade un sezon.Dar dacă nu. poţi încerca Dexter.
, Orange is the New Black, The 100, Mr Robot (ăsta e ceva mai greu de digerat dar foarte bun) sau American Horror Story (la ăsta avantajul este că nu se leagă sezoanele între ele şi dacă nu îţi place vreun sezon poţi doar să treci peste).

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
BMS
The Mentalist
Lucifer
Lost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucifer sau supernatural

| August99 a răspuns:

Multe merita vazute. Mie cel mai mult mi-a placut The Mentalist

| Iugas a răspuns:

Malcolm in the middle
Fargo
The Americans
Narcos
Mr. Robot
Black Mirror

| Avtivitate a răspuns:

Westworld

| Bianca55732 a răspuns:

Anatomia lui Grey.Este lung dar e imposibil sa nu te atasezi de personaje si de serial. Are 13 sezoane si eu deja am terminat serialul de 3 ori, ma tot uit pentru ca nu am gasit ceva mai bun.Recomand clar!