| NKEOry a întrebat:

Stie cineva un serial cu vampiri in afara de TVD si True Blood?

3 răspunsuri:
| mrBean008 a răspuns:

"bona mea e un vampir" pe disney channel...nu e chiar asa de interesant nici pentru cei de 13 ani dar...are vampiri

| NKEOry explică:

Dar sti vreunul in afara de TVD...cu o poveste de dragoste intre un vampir si un om?

| mariacris98 a răspuns (pentru NKEOry):

Ti-am scris toate serialele pe care le stiu cu supranatural si am auzit ca sunt frumoase. Unele dintre ele sunt cu vampiri, dar nu stiu daca au si o poveste de dragoste sau nu. Daca vrei sa te uiti la un film de acest gen iti recomand "Twilight", dar seriale nu mai stiu.