| Daria a întrebat:

Ce seriale(nu filme) cu vampiri stiti in afara de The vampire diaries, True blood si Valemont.
Btw:La ce ora si in ce zi se difuzeaza noul serial cu vampiri: Valemont, pe Mtv?

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Supernatural. Nu e cu vampiri asa de mult(apar mai mult in sezonul 2) dar e destul de "Super" big grin
Off: Ai vazut ep 4 s2 din The Vampire Diaries? Nu-i asa ca a fost.GENIAL? love struck Love Demon love struck

3 răspunsuri:
| a răspuns:

Vinerea de la ora 23.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blood Ties; Angel; Buffy; Moonlight;

| Lalaxoxo a răspuns:

True Blood.Sunt 3 sezoane si urmeaza al 4. E foarte, foarte tare:X:X