| Jouliete a întrebat:

Stiti cumva cate sezoane va avea in total "TeenWolf", nu cele prezente ca stiu ca are 4 acum, dar vreau sa stiu cate trebuie sa aiba si deci cate va avea per total.Multumesc anticipat. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Jolenne a răspuns:

Bună!
Până la ora actuală au fost anunțate doar 5 sezoane, dar acest număr se poate schimba oricând.

2 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Buna
Totul depinde de audienta serialului
Pot fi si 10 sezoane daca au rating mare
Pa pa happy

| Marian071 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1567432/episodes?season=5&ref_=tt_eps_sn_2
va avea 20 de episoade uitate in link-ul de mai sus si o sa vezi cand incepe. Bafta, si mie imi place tare mult Teen Wolf