| デイダラくん a întrebat:

Buna!
Stiti cumva in ce episod din Naruto Shippuden Kabuto ii invie pe aia morti din Akatsuki? Daca nu, dupa manga, cam cate episoade ar mai fi?
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Hpzox a răspuns:

Mai ai de asteptat cel putin 2 luni jumate daca e sa te iei dupa manga... dupa cate ai obs in animeuri pune si fillere(amintiri)...cel mai probabil pana la sfarsitul lui martie v-a aparea actiunea din cel de'al 3 lea razboi ninja, nu uita manga e cu 2 luni inaintea episoadelor propriuzise pentru ca producatorii incep intai cu ideea bazata pe benzi desenatehappy

1 răspuns:
| perusita a răspuns:

Inca na aparut acel episod. ar trebui sa apara cand va incepeal treilea razboi ninja