| Miiny a întrebat:

Stiti voi in film de dragoste bun in care baiatul o inseala pe fata?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poți încerca To Rome with Love (2012)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,te-a inselat iubitul.
Scrie pe google,"cheating movies", si iti apare sus o lista intreaga in care se inseala, nu stiu daca sunt barbati sau femei cei care fac asta, te uiti la trailere si vezi.

| DryIce a răspuns:

Da

| BadAngel3 a răspuns:

Stiu un film de dragostea bun, dar nu este vorba despre un baiat care inseala o fata. Este si a fost vizionat filmul asta de multi. Deci, s-ar putea sa il fi vazut. A walk to remember - O iubire de neuitat.De obicei mie nu-mi plac filmele de dragoste, dar asta chiar m-a captivat.