| Kandia15 a întrebat:

happy Stiti vreun serial gen Nowhere Boys? Sa cuprinda mister neaparat. Si sa fie cu baieti. NU vreau sa imi insirati 1000 de seriale pe care nu le-ati vazut, doar de dragul de a raspunde. Nu vreau multe. Vreau calitate, nu cantitate. Puteti sa imi dati si unul singur- dar sa scrieti la el despre ce e vorba ( vreau parere personala, nu copy-paste de pe cinemagia big grin ).

2 răspunsuri:
| Kandia15 explică:

Nimeni? sad

| Dark2314121 a răspuns:

Poti incerca stranger things si iti recomand eu unu (daca te-ai uitat la game of thrones si ti-a placut) iti va place si Vikings. Vizionare placuta