| TurnOn a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul samsung galaxy ace? Ma intereseaza mai mult dezavantajele. Va rog help me! Funda! P. S nu vreau link-uri sau pag web sau sa dati copy-paste... opinia voastra personala! Merci!

1 răspuns:
| Ally1999 a răspuns:

Eu iti recomand telefonul Sony Ericson Xperia Arc. Si-a luat o cunostiinta. Are foarte multe avantaje. Are un android foarte bun si 8 MP. Deasemenea touch-ul este extrem de bun. Ii dau nota 10+