| Pufosibila a întrebat:

Heey,stiu ca intrebarea asta a fost pusa de 1000 de utilizatori dar, as vrea sa ma uit la un film inspirat din viata reala: DRAMA. Nu vreau sa-mi insirati aici toate filmele copy paste

Răspuns Câştigător
| Darkela a răspuns:

Final destination 1, 2, 3, 4, 5. Sunt prezentate anumite accidente care pot avea loc oriunde, oricand, oriunde te-ai afla. Adica : Daca e sa mori, mori si la salonul de masaj. Mie mi-au placut mult si as putea spune ca sunt inspirate. Vizionare placuta la orice film te-ai uita!