| KeepCalm a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia rac?happy
. Ce compatibilitate au cu sagetatorii?
(Nu vreau sa imi scrieti nimic copy-paste daca se poate)
Va multumescc:*

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Din proprie experienta zic ca nu mergelaughing
Sagetatorii sunt mai aventurieri pe cand Racii sunt mai stabili.In plus, sunt incapatanati amandoi si cand e vorba de vreun conflict se impaca greuoh go on

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai daca nu vrei copy paste, de unde vrei sa stim. De exemplu un cuplu format din sagetator si rac poate fi ok si altul aceleasi zodii nu poate fi ok. Depinde de caracterul celor doi si cat de mult iau in seriozitate relatia. Bafta!

| Aiwendil a răspuns:

Dupa parerea mea nu se potrivesc.Racul e zodie de apa, iar sagetatorul e zodie de foc. Apa stinge focul, dar si focul evapora apa.Sagetatorul cu elementul de foc e mai energetic si vrea sa faca multe lucruri si asta il va deranja pe rac care au elemntul de apa si este mai linistit, mai calm si vrea sa fie ma mult lasat in pace.Mai stiu despre rac ca este mai retras si timid, dar si sensibil, iar despre sagetator mai comunicativi si curajosi, dar pot deveni prea increzatori insine ca sa nu zic nesimtit.
Depinde si de educatia lor primita de la parinti.
Bye!