| Ioana128373i a întrebat:

Stie cineva daca a aparut sezonul 3 din "Vampire knight"? Si daca da atunci unde il pot vedea (pe ce site?) cu subtitrare in romana? Daca inca nu a aparut atunci cand apare? Va rog frumos ziceti-mi si mie. Sunt mare fana a acelui anime si nu mai am rabdare. big grin

Răspuns Câştigător
| YoLiviu a răspuns:

Pai vezi ca s-ar putea so fi aparut pe www.vplay.com daca nu incearca pe www.animekage.com sau www.animekage.ro

9 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Apare in 2015... vai de capul vostru!

http://miauti.blogspot.com/ - review manga in romana

| GeannyCatty a răspuns (pentru Miauti):

Dar de unde stii asta?//

| Feier_Diana_1993 a răspuns (pentru Miauti):

Ceeeeee cum adica apare in 2015 de unde stii?

| Irinami a răspuns:

Am auzit ca se poate numi vampire knight destiny sau vampire rnight.Dar 2 episoade s-au dat online dar al doilea este inconplet.Bafta.

| Delia_Raluca_1990 a răspuns:

Au anuntat ca sezonul 3 nu mai apare si nu stiu de ce! Ce naspa ca nu mai apare!

| Floriflr222 a răspuns:

Vampire knight îl găsiți acum doar in carti și CD din păcate, am citit puțin din el și pare foarte mișto, as fi vrut sa îl vad totuși. Un site chinezesc nu știe nimeni? Poate apare la ei?

| Dobrescu_Cristina_1997 a răspuns:

Suntem in 2018 si inca nu a apărut cel de al 3 lea sezon sad

| Scarlat_Diana_1997 a răspuns:

Nu stiu dar am citit mai demult pe un site ca nu mai apare eu sper sa apara si eu sunt tot un mare fan