| Pufarina4546 a întrebat:

tocmai am scos un film de pe net si nare subtitrare... am descarcat si subtitrarea dar mai departe nu stiu cum s-o instalez in film. cum fac?

Răspuns Câştigător
| Moderator a răspuns:

Cu ce program vezi filmele? Redenumeste in primul rand subtitrarea. Sa aiba acelasi nume ca filmul. (ex. filmu e Filmtare.avi iar subtitrarea Subtitrare.sub, redenumesti fisierul in Filmtare.sub)

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iei subtitrarea cu mouseul si o pui peste film

| Gabi_2651 a răspuns:

Buna, pur si simplu tragi subtitrarea in film cu mouse-ul. Nimic mai simplu de facutwinking
Vizionare placuta!

| mariusalmar a răspuns:

Ambele fisiere(adica filmul si subtitrarea) sa aiba aceeasi denumire ex:filmul-Fast & Furious 5. avi
subtitrarea- Fast & Furious 5.srt