| Bitsuu a întrebat:

tocmai am vazut ep 20 din vampire diaries puppy dog eyes.credeti ca damon o sa moara?[eu sper ca nu pentru ca eu cred ca el face tot serialulu:X]

5 răspunsuri:
| Bitsuu explică:

Si eu sper sa fie impreuna day dreaming. adica damon chiar o iubeste si ar face orice s ao protejeze si a demonstrat-o :X

| missis16 a răspuns:

Nu va muri. un rol principal nu moare asa usor:p gasesc ei o solutie sa il salveze. sa iti spun un secret: la final, el va ramane cu elena:X

| anonim131 a răspuns:

Pentru missis16 de unde sti ca va ramane cu elena? adica eu imi doresc asta,sunt superbi impreuna,insa serialul nu e facut dupa carti,si in carti am auzit ca raman impreuna, si nu stiu daca producatorii vor face ca in carti, insa sper.tu de unde sti?

| Lalaland11 a răspuns:

Buna! Si eu ma uit la vampire diaries si te asigur ca damon nu o sa moara. M-am uitat si la comentariile altora si toti cred ca el nu va murii. E unul din personajele principale deci nu cred :*

| Lalaland11 a răspuns:

Nu se stie... poate sa ramana elena cu stefan si sa demonstreze ca dragostea lor a invins si poate sa apara o fata noua de care sa se indragosteasca damon...o sa aflam noi happy oricum eu sper sa fie multe sezoane love struck love struck love struck