| Daiana009 a întrebat:

Buna TPU.Acum cativa ani am vazut un film misto care mi-a placut mult.era vorba despree un vierme sau sarpe nu stiu exact ce era care a scapat dintr-un loc in care se faceau experimente pe el. intr-o zi a scapat, si se hranea cu orice.si ajunese-se foarte mare.intra peste oameni in casa ii manca...chiar si pe canalizare... Daca stiti cumva despre ce film vorbesc imi puteti spune cum se numeste? Chiar nu imi mai amintesc si vreau sa il mai vad odata.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Cred ca se numeste "Anaconda III"
Nu stiu sigur, dar incearca.
Bafta si vizionare placutawinking

4 răspunsuri:
| zuzumia a răspuns:

Anaconda

| Daiana009 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.Anaconda este numele filmului.Cum HPTLotRTT a raspuns primul, va primi funda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daiana009):

Mersi mult.:X

| Ciofirdel_Cristi_1996 a răspuns:

Anaconda 3