| Maia32y78794g a întrebat:

Bună TPU, acum ceva timp am văzut un film cu 3 canibali într-o pădure, într-o zona mai retrasa, când o mașină se apropia de zona aceaa ei se puneau în fata mașinii și omorau acel om. Țin minte ca poza de la videoclip era cu cei 3 canibali și o mașină.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cred că te referi la Wrong turn, are mai multe părți.

| Simpatic a răspuns (pentru Andreeush):

Din cate imi aduc aminte niciun poster al vreunei parti din seria wrong turn (care are 6 parti) nu prezinta o masina si canibali pe coperta.
Si nu erau canibali erau un fel de mutanti! Dar asa s-a exprimat autorul topicului happy

| Andreeush a răspuns (pentru Simpatic):

Știu că erau mutanți, dar pe lângă asta erau și canibali.
Am văzut toate părțile seriei.

| Simpatic a răspuns (pentru Andreeush):

Da, erau mutanti si canibali