| anky13 a întrebat:

Buna TPU^^ Acum ceva timp am vizionat un film horror asian. In acel film o fantoma suna pe telefon, iar pe telefon scria 444. Si imi mai amintesc ca o persoana s-a uitat prin vizor si a vazut pe cineva si cand a deschis usa nu mai era. S-au cand s-a ascuns sub birou. Cine stie numele acestui film va rog sa imi spuneti

11 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Cumva phobia? Sau one missed call ori phone?batting eyelashes

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Saw? Da vezi ca sunt mai multe parti nu stiu pe care l-ai vazut tu... exista saw 1, 2, 3,4,5,6,7.laughing da in toate suna unu la telefon si intre timp sta pe langa casa.

| anky13 explică:

Nu este niciunul dintre acestea, dar va multumescbig grin Imi mai amintesc ca la un momendat mergea o fata cu metroul sau ceva de genu si cand s-a uitat pe geam a vazut o fantoma

| DamiPapucii a răspuns:

Scary movie 1 2 3 sau 4

Funda!

| Tzukushi a răspuns:

Nu este The ring!
este One Missed Call! >big grin

| papymeu a răspuns:

Pai incearca the grudge... sau the ring happy sper ca te-am ajutatbig grin whistling

| Roxxette a răspuns:

Este the grudge fii atenta http://www.youtube.com/watch?v=OMpg6BdHrkI la 1.04 e fata in lift si vede fantoma "! FUNda? :D

| cabac a răspuns:

Scary movie vei gasi neapărat

| blondutzaa_8346 a răspuns:

Nu este cumva filmul one mist cole...sau ceva in genu daca nu acela te sfatuiesc sa il vezi e bestiallll!