| Florin_Constantin_1975 a întrebat:

Va salut.
Am vizionat un film (asian cred) in care era vorba de un baiat care controla un demon sau ceva de genul acesta, avea o carticica in care scria numele cuiva si motivul iar acea persoana murea, (de exemplu, a omorat un barbat prin atac de cord) La un moment-dat, o fata intentioneaza sa il omoare, nu i-a dat numele corect cand au facut cunostinta, pentru ca stia ea cate ceva, dar acesta ii aflase numele de la un preot (fiind pe lista de enoriasi) Si i-a dat impresia ca a cazut in capcana, dar intr-un final o omoara. nu mai stiu exact motivul. Cam atatea detalii va pot da, sper ca ma puteti ajuta happy.

Răspuns Câştigător
| Cupcakestar a răspuns:

Hei!
Da filmul este japonez! Se numeste Death note! Este facut dupa un anime, deci daca iti v-a placea filmul sunt sigura ca iti v-a placea si anime-ul pentru ca este mai bun decat filmulhappy
Este filmul 1 si 2!

| Cupcakestar a răspuns (pentru Cupcakestar):

Imi pare rau daca am facut exces de cuvantul "filmul" laughing

| Florin_Constantin_1975 explică (pentru Cupcakestar):

Banuiam eu ca era death note... dar nu eram sigur, sunt si un amator anime deci da, cred ca o sa-mi placa happy Multumesc!

| Cupcakestar a răspuns (pentru Florin_Constantin_1975):

Cu placere!happy

5 răspunsuri:
| mihai_7264 a răspuns:

Pai eu spun sa te uiti din nou la el si poate iti dai seama. FUNDA?

| Cupcakestar a răspuns (pentru mihai_7264):

Daca nu stie cum se numeste, cum sa se uite din nou la el?! laughing