| Marcelo112 a întrebat:

Cand incepe sezonul 2 din WolfBlood la Disney Channel?

Răspuns Câştigător
| Ioscaa1 a răspuns:

Acum in februarie au inceput filmariile pentru sezonul 3 si il vor termina pana prin septembrie.Sezonul 2 nu se stie cand sau daca va aparea la Disney Channel.Dar poti sa il vezi pe internet.Eu am descarcat tot sezonul 2 doar ca nu are subtittare in romana.Il descarci si cu bsplayer iti baga subtitrare in engleza.Sezonul 2 a fost deja difuzat la televizor intreg doar ca nu a aparut la disney channel.Se gandesc sa faca sezonul 4 depinde de ce buget or sa aiba De asta au si facut la fiecare sezon doar cate 13 episoade.Bafta.

| Marcelo112 explică (pentru Ioscaa1):

Imi dai si mie link de download pls pentru sezonul 2 cu subtitrare in eng?

3 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Cand il baga la televizor