| Ziiziii a întrebat:

Buna TPU.Am auzit de la profesoara de romana ca s-a uitat la un film de groaza numit "fierastraul g..."am uitat numele, era ceva cu "g". Va rog, ajutati-ma, ea spunea ca la vazut de mult de cand era copil si ca era asa de infricosatoare ca de atunci nu s-a mai uitat la filme de groaza.laughingVa rog. Ofer fundita

2 răspunsuri:
| angelodacian a răspuns:

Pai daca ne povestesti ceva din film poate te putem ajuta.

| Ziiziii explică (pentru angelodacian):

Nici eu nu stiu, o intreb pe profesoara daca nu uitlaughing mi-a spus ca de cand era copil s-a uitat si de atunci nu sa mai uitat, vreau sa ma uit si eulaughing