| śĩĿṽịṻ a întrebat:

""Funda"" Sall,,,vreau si eu un film de groaza da de groaza rau,si daca se poate sa-mi zica o persoana care so uitat la mai multe filme,nu un copil,, FUNDA cel mai de groaza film!

14 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Iti spun mai multe, ca sa fii sigur.
Outpost.
Saving Private Ryan.
Zombieland.
The walking dead (serial).

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

The Grudge, dar gandeste-te de 10 ori inainte de a alege sa te uitit la acest film.La mine s-a lasat cu sechele, ce-i bine...pe perioada delimitata(cam o saptamana)
Si The Exorcist este inspaimantator,'73.Si The Graveyard, astea sunt dupa parerea mea cele mai horror in adevaratul sens al cuvantului.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcist din 1973. Nu vei regreta.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

The Exorcist
Insidious
Night Of The Living Dead
The Graveyard
Dracula III: Legacy
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Wrong Turn II : Dead End
Dawn Of The Dead
The Exorcism of Emily Rose
Priest
Drag Me To Hell
Poltergeist
Psycho
Final Destination
Dead Snow
The Grudge
Phantasm II
The Thing
The Fog
Dead Silence
One Missed Call
Mirrors
Candyman
Friday the 13th
A Nightmare On Elm Street
It

M-am uitat la toate, sunt gore + exorcisme/evenimente paranormale.
Incepe cu Insidious si The Exorcistwinking.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Camera 1408, e super filmu', uitate la trailer big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Grudge 1,2, 3 ii de groaza tare

| śĩĿṽịṻ explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Aleas cam vechi,, asta-i fain sa te uiti bine 28.Weeks.Later[2007].

| Nutzuu a răspuns:

Saw 7, e cel mai tare film horror, încearcă-l, mie mi-a plăcut!

| K1ndeR10 a răspuns:

Prometheus sau mai tare Sweeney Todd: the Demon Barber of Fleet Street

| VladBd a răspuns:

Mai ales cazul 39 te va soca un pic tongue
-Cazul 39
-Zombieland

| 01000001 a răspuns:

Parerea mea esta ca filmele asiatice sunt (in cele mai multe cazuri) cele mai 'de groaza' filme.
Favoritele mele sunt: The Ring (versiunea originala (imi place mai mult) este japoneza, dar este si versiune americana).
Chakushin Ari, sunt trei filme tot japoneze (One Missed Call in engleza, desi versiunea refacuta nu prea imi place).
The Eye (dar versiunea chinezeasca, nu din America)
The Grudge (film japonez)...
Si cam atat.
Mai sunt multe, si daca vrei filme de groaza (psihologice) parerea mea este ca asiaticele sunt cele mai bune.

| marykaterine a răspuns:

Incearca sa te uiti la Cosmarul de pe Elm Street.Este cu adevarat de groaza!