| Anonim89723 a întrebat:

Am descarcat un film in rusa cred ca e, si nu ii gasesc subtirarea nici in Romana nici in Engleza. Oare unde as putea gasi?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand se fac filmele, nu se fac si subtitrari langa ele.
Subtitrarile, pentru diferite limbi, se fac ulterior, de diferite studiouri sau persoane interesate.
Daca nu gasesti subtitrare, o poti face tu sau poti comanda la un studio specializat.

| NAT0 a răspuns:

Film erotic?
Dacă nu spui denumirea de unde să știu și eu pe unde ai căutat tu traducerea. :c

| Anonim89723 explică (pentru NAT0):

Odnoklassnitsy

| Severincu_Florin_1990 a răspuns:

Descarca bs player iar acesta iti da subtitrarile automat tu doar trebuie sa selectezi limba

| Anonim89723 explică (pentru Severincu_Florin_1990):

Am bs-player, dar nu gaseste nicio subtitrare