| AndreeaM1 a întrebat:

Am inceput un nou film in ourWorld "Inima Neagra" (il puteti gasi scriind numele meu Irinuk Mada si dati la filme) si nu stiu sigur daca sa continui transformandu-ma in vampir sau avand cosmaruri in continuare despre viata de vampir.
Vreau repede sfaturi si cine comenteaza poate sa nu mai spuna nimic, va rog.

Răspuns Câştigător
| Zanisoara a răspuns:

Pai ai putea sa ai cosmaruri groaznice apoi sa devii vampir.Iar acele cosmaruri sa se indeplineasca in cursul vietii tale de vampir/Funda?