| Fluffy69 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Acum doi trei ani, am vazut un film de groaza la o prietena, era pe CD, din pacate nu il mai are. In film era vorba despre o femeie si doi copii care tocmai s-au mutat intr-o casa. Stiu ca femeia din film, era Caroline Rhea, restul nu cunosc. In fine, casa era invastata de zomby. Mi-as dori sa il vad din nou dar nu stiu cum se numeste. PS: nu era mama mea are intalnire cu un vampir. Dau funda! mersi.

3 răspunsuri:
| Uratu140 a răspuns:

Probabil ca e Love N' Dancing
sau The perfect Man doar pe astea l-eam putut gasi sper ca iti vor fi de ajutor.
M-ia luat 30 de minutehappy

| Fluffy69 explică (pentru Uratu140):

Nu sunt acestea, dar mersi oricum!

| Uratu140 a răspuns (pentru Fluffy69):

Numai unul l=amgasit la categoria de film'horor'probabilca nu era de groaza