| Fluffy69 a întrebat:

Acum ceva vreme, am vizionat cu o prietena un film de groaza parca, asi vrea sa-l vad dinnou dar nu stiu cum se numeste. Stiu doar ca era o femeie pe care o juca Caroline Rhea, impreuna cu cpiii ei care s-au mutat intro casa bantuita cred, care intr-un final este invastata de zombi. Va rog, ajutati-ma!
Dau funda raspunsului care m-a ajutat! Multumesc! :*

4 răspunsuri:
| Alinamia a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la un film de groaza uita.te la wrong turn sau la orphan sunt super de ce sa te uiti la unul care l.ai mai vazut

| RalukaRallu12 a răspuns:

Pai, ai putea sa scrii cateva detalii pe google si poate il gasesti.