| LoveVioletta a întrebat:

Buna,TPU! Am nevoie de ajutor...am promis ca de ziua prietenei mele ii voi da cateva informatii despre Naty (din serialul Violetta). De exemplu cati ani are, pe cat s-a nascut, care e numele ei de familie...imi fine astea sunt exemple, ziua prietenei mele se apropie, imi trebuie macar 11-12.

1 răspuns:
| NiCoLe2013 a răspuns:

Natalia : Mana dreapta a Ludmilei, desi uneori e mai mult ca un animal de companie pentru aceasta. Naty este draguta, dar nu fenomenala, ea traieste pentru moda si le priveste de sus pe celelalte studente. In adancul ei, e o fata foarte nesigura, care crede ca singura cale spre succes este sa faca parte din gasca "cool".
E o buna dansatoare si cantareata, dar Ludmila nu o lasa sa straluceasca pe cat de mult ar putea. Naty stie ca Ludmila ar putea sa o tradeze pentru propriul ei beneficiu, desi e ceva ce ea nu ar face niciodata. Si totusi, ramane cu Ludmila deoarece ea crede ca, standu-i aproape, o va ajuta sa devina o diva.