| ingerashpierduth a întrebat:

Ce alte vedete Disney au mai inregistrat vreo melodie pentru un anumit film original Disney? Insa nu pentru vreun film im care au jucat ele de exemplu cum Demi Lovato a inregistrat o melodie pentru filmul Clopotica, Miley Cyrus pentru Bolt, Avil Lavigne pentru Alice in tara minunilor.

2 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Selena Gomez a mai inregistrat si pentru 101 dalmatieni melodia "Cruela de Vil", Tiffany Thornton pentru Printesa si Broscoiul ("Someday my prince will come") si Emily Osment pentru "Frumoasa Adormita" (melodia "Once upon a dream"). Sper ca te-am ajutat!

| iuli a răspuns:

Selena gomez pentru clopotica 1

Întrebări recente