| Capriciu a întrebat:

Am nevoie de ajutor cine stie cum se numeste acest film in care este vorba despre o doamna medic de urgente si vorbeste pe net cu o lisbeana considerind-o un barbat caci pe cont avea nume de barbat si apoi aceasta incepe so santajeze cu un video in care ele 2 fac dragoste in pat, iar doamna doctor incearca s-o o tina cit mai departe de familia. Mentioneez ca ele cind au facut dragoste doana doctor era beata si ea are 2 copii o fata si un baiat.Am vazut numai inceputul si nu-mi amintesc titlul filmului ceva cu insula iubirii, dar am incercat si nu este asta titlul. FUNDA!

2 răspunsuri:
| ARYRAMY a răspuns:

Cesta este filmul vizonare placuta :)http://www.cinemarx.ro/filme/Chloe-Chloe-2370985.html

| Capriciu explică (pentru ARYRAMY):

Multumesc mult pentru ajutor, insa nu este asta filmul, dar il voi viziona si pe asta cu multa placere.